Graviola 1000 mg, Topelt tugevus, 90 tabletti
  Graviola 1000 mg, Topelt tugevus, 90 tabletti
  Graviola 1000 mg, Topelt tugevus, 90 tabletti
  Graviola 1000 mg, Topelt tugevus, 90 tabletti

  Graviola 1000 mg, Topelt tugevus, 90 tabletti

  1764
  Viimased tooted laos
  27,90 €
  km-ga

  Hinnang:
  (0)
   

  Mis on Graviola?

  Teaduslik nimi on Annona muricata, eesti keeles nimetatakse teda oga-annoona, inglise keeles soursop.

  Graviola puu kasvab soojades troopilistes piirkondades nagu Filipiinid ja Lõuna-Ameerika. Tuntud rahustina ja soolte tervise korrashoidjana. Graviola puust kasutatakse kõike – lehed, viljad, seemned, juured ja koor. Graviola seemneid on kasutatud iivelduse ja oksendamise raviks. Ravimateimede spetsialistid soovitavad enim kasutada lehti ja vilju. Graviola lehed aitavad leevendada mao stressi, valu, köha, astmat, ja palavikku.

  Graviola on rikas C-vitamiini ja B-vitamiinide ( tiamiini, riboflaviini ja niatsiini ) poolest. Lisaks sisaldab graviola veel märkimisväärsel hulgal rauda, fosforit, kaltsiumit, süsivesikuid ja kiudaineid.

  Graviola kasu – vähi ennetamine
  Kahjuks on teadusmaailmas graviola raviomadusi vähe uuritud. Teadlased on uurinud ainult graviola võimet kaitsa inimese organismi vähi eest ja seda kuidas graviola vähendab keemiaravi kõrvalmõjusid.

  1976-st aastast saadik on rohkem kui 20 sõltumatut laborit uurinud graviola vähivastast mõju. 1976-l aastal leidis National Cancer Institute, et graviola lehed ja varred ründavad ja hävitavad tõhusalt pahaloomulisi rakke. Sarnasele järeldusel on jõudnud mitmed uuringud:

  Üks uuring avaldati ajakirjas Journal of Natural Products, kus selgus, et Graviola sisaldab kemikaali, mis on 10.000 korda tugevam, kui kemoteraapia ravim nimega adriamütsiin.
  Lõuna-Korea Katoliikliku Ülikool teavitab, et graviola rünnates vähirakke jätab samalajal terved rakud puutumata. See erineb suuresti kemoteraapiast, mis ründab kõiki rakke ja ka antibiootikumidest, mis valimatult hävitavad nii halbu, kui häid baktereid meie soolestikus.
  Purdue Ülikool USAs leidis, et graviola lehed olid tõhusad 6 vähitüübi vastu, eriti tõhusad aga eesnäärme ja pankrease vähi ravis.
  Nebraska Ülikooli meditsiini keskus USAs leidis uuringus, et graviolas leiduvad keemilised ühendid pärsivad vähirakkude infoliikumist, mis reglueerib rakkude ainevahetust, elutsüklit ning eluea pikkust. Tulemusi  peetakse lootustandvaiks, et jätkata põhjalikumaid graviola uuringuid.

  ​Teadlased mainivad, et kõik need uuringud on tehtud laborites ning peatselt loodetakse liikuda edasi inimkatsete juurde. Samas on see positiivne, et mitmetest teaduslikest allikatest on tulnud sarnaseid signaale graviola kasulike toimete kohta.

  Graviola muud kasutegurid:

  • leevendab valu, mis tuleneb artriidist, liigeste- ja seljaprobleemidest või reumast
  • väldib kuseteede infektsioonide teket
  • leevendab migreeni ja peavalu
  • võib aidata rauapuuduse vastu
  • tõhus kõhukinnisuse vastu
  • parandab luude tervist
  • aitab jalakrampide vastu
  • annab energiat

  Kasutamine: Tarbige 1 kapsel päevas.

  1 Ühik
  733739046932

  ELA ÕNNELIKULT. ELA TERVISLIKULT. ELA KOHE.

  MEIST

  Oleme klientide poolt väga armastatud toidulisandite tootja NOW FOODS ametlik maaletooja Eestis.

  Alates 1968. aastast on NOW FOODS tootnud ning klientideni toonud kõrge kvaliteediga, looduslikke ja puhtaid toidulisandeid. Tootevalikusse kuulub üle 1000 toote nii meestele, naistele kui ka lastele ning mis kõige olulisem - kliendisõbraliku hinnaga!

  Sisaldus
  Serveeringu suurus: 1 kapsel
  Serveeringuid kokku: 100
   Kogus serveeringu kohta% Päevasest vajadusest
  Soursop (Graviola)
     ( Annona muricata ) (leht)
  1 g (1000 mg)*
  *Päevane vajadus ei ole määratletud.


  Muud koostisosad: 
    hüdroksüpropüültselluloos, naatriumkroskarmelloos, steariinhape (köögiviljade allikas), taimetoiteline kate ja ränidioksiid.

  Ei ole valmistatud pärmi, nisu, gluteeni, soja, maisi, piima, muna, kala, koorikloomade ega pähklipuu koostisosadega. Toodetud GMP rajatises, mis töötleb muid neid allergeene sisaldavaid koostisosi.

  Kasutamine: Tarbige 1 kapsel päevas

  Ametlik maaletooja: Sportlab OÜ, info@nowfoods.ee,  www.nowfoods.ee

   

  Product added to compare.